Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На субсидії будуть претендувати 77% сімей, – нардеп

2862.jpg
 

Заступник голови парламентського комітету з ЖКГ Олена Бабак (фракція “Самопоміч”) заявила, що на субсидії після підвищення тарифів будуть претендувати 77% сімей.

Заступник голови парламентського комітету з ЖКГ Олена Бабак (фракція “Самопоміч”) заявила, що на субсидії після підвищення тарифів будуть претендувати 77% сімей.”Після підвищення тарифів більше половини населення будуть платити за компослуги більше 15% доходів і, відповідно, матимуть право на субсидії”, – цитує заяву Бабак, яке вона зробила в ефірі ICTV вчора ввечері, прес-служба партії.

Нагадаємо, що нова система субсидій вступить в силу з травня, коли громадяни почнуть отримувати платіжки за квітневі послуги. За словами міністра соцполітики Павла Розенка, влада приберуть всі умови для їх отримання за винятком єдиного – рівня доходів.

Оновлена ​​система субсидій важлива тому, що з 1 квітня істотно підвищуються тарифи на всі основні комунальні послуги: газ подорожчає щонайменше у три рази до 3,6 грн за кубометр (а після закінчення опалювального сезону – до 7,2 грн).Мінімальний тариф підвищується на 19% до 36,6 копійки за кіловат-годину з 1 квітня.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно