Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На “теплі” кредити можуть виділити ще 300 мільйонів гривень

16886.jpg
 

За словами глави Держенергоефективності, раніше виділені средста вже практично вичерпані.
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження розробило проект постанови Кабінету міністрів, яким пропонується додатково виділити з держбюджету 300 млн грн на виплату компенсацій для організацій співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ), які беруть в банках «теплі» кредити.

Про це під час Форуму енергоефективного партнерства заявив глава агентства Сергій Савчук.«У цьому році ми пішли настільки швидко з видачі« теплих »кредитів, що гроші для індивідуального житла (раніше виділені 400 млн грн – УНІАН) практично вичерпані.Держенергоефективності направило проект постанови Кабінету міністрів до Мінрегіону (Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – УНІАН) і Мінфін про те, щоб ще додатково виділити 300 млн », – сказав він.

За словами глави агентства, ця сума на виплату компенсацій по «теплим» кредитами вже закладена в державному бюджеті на 2017 рік.

«Поки що гроші на першу половину року для утеплення є.Будь ласка, багатоквартирні будинки, йдіть і отримуйте кредити та компенсацію за ним », – зазначив Савчук.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно