Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На якому поверсі оселитися: рекомендації по вибору квартири

2633.jpg
 

Коли людина вибирає квартиру в новобудові, дуже часто виникає питання, на якому ж поверсі їй буде комфортніше і безпечніше жити? Який поверх вибрати – жити під самим небом, або бути ближче до землі?

Що ж вибрати, і які критерії повинні вплинути на ваш вибір, ми розберемо саме в цьому матеріалі. Не варто також забувати і про те, що новобудови за Києвом коштують недешево. І у випадку неправильного вибору, ви вже не зможете купити квартиру в іншому будинку або ж на іншому поверсі. У кожного поверху у висотних будинках є свої переваги, але і недоліки теж є абсолютно у кожного поверху.

Найважливішою перевагою верхніх поверхів є пейзажі, які відкриються з вікон вашої квартири. Цей фактор важливий при виборі квартири, тому що може бути досить сумно щодня спостерігати стіну іншого будинку зі своїх вікон, або ж звалище і всю цю сірість внизу. Але не завжди найвищий поверх означає гарний краєвид з вікна. Якщо ж ви придбали квартиру в старому п’ятиповерховому будинку, то крім кінчиків крон дерев і виду на дахи сусідніх триповерхових будинків, вам, швидше за все, нічого не світить.

Забудовники Києва пропонують верхні поверхи, навіть рекомендують їх, тому що чим вище ви живете, тим менше різних шкідливих газів і запахів будете поглинати. Крім екологічності верхніх поверхів, так само не варто забувати про хорошу освітленість, що відіграє важливу роль у затишку вашої квартири. На найверхньому поверху ви будете почувати себе захищено і самотньо, тому як зверху сусідів у вас не буде, бігати “по вашій голові” теж ніхто не буде і навіть затопити злі сусіди вас не зможуть, тому, як всі знаходяться під вами.

Шумоізоляція на верхніх поверхах також краще, тому вас не буде діставати своїм шумом сміттєвоз о п’ятій ранку, і сигналізація машини сусіда не розбудить вас посеред ночі. Це все переваги, але і про недоліки теж потрібно поговорити. В першу чергу це можливе протікання даху. Якщо дах будинку почне “текти”, у вас зі стелі теж буде капати.

Ліфт – це також важливий момент. Якщо раптом він зламається, найбільше не пощастить тим, хто живе на найверхньому поверсі. Тим більше якщо це батьки з маленькою дитиною, якій кожен день потрібні прогулянки на свіжому повітрі, а коляска важить кілограм 18.

Сподіваємось, що перелічені фактори допоможуть вам обрати поверх виходячи сами з ваших потреб та побажань.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно