Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На забезпечення військових квартирами передбачено 1 140 млрд грн

5953.jpg
 

У 2015 році в Державному бюджеті для Міністерства оборони передбачено 1,140 млрд. Грн. на забезпечення житлом військовослужбовців.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час відвідування 95-ї окремої аеромобільної бригади в Житомирі.

“Сьогодні Україна проходить важкі випробування.Наші військові на східних рубежах захищають країну і дають відсіч терористам, даючи нам впевненість у перемозі “, – цитує чиновника прес-служба відомства.

“Українська армія сьогодні довела наше право на незалежну, суверенну і цілісна держава.А значить і держава не повинна залишитися в боргу перед цими людьми “, – підкреслив Віце-прем’єр-міністр України.

За його словами, влада повинна зробити все для створення нормальних умов життя військовослужбовців та їх сімей.

“У 2015 році за першими двома лотами конкурсу із закупівлі житла в Житомирі передбачається придбати 65 квартир військовослужбовцям. Приміром, в 2013 році житло отримали 365 сімей по всій Україні”, – додав Геннадій Зубко.

“Зрозуміло, що ця існуюча система забезпечення житлом військових не ефективна і не в змозі вирішити цю проблему”, – додав Геннадій Зубко.

За словами чиновника, Міноборони спільно з Мінрегіоном розробило Концепцію реформування забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України, яка розроблена з урахуванням відповідного досвіду країн НАТО.

“Мета цієї нової Концепції – забезпечити житлом як військовослужбовців, звільнених з військової служби, так і службовим житлом тих, хто сьогодні несе службу”, – зазначив він.

Джерело: ubr.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно