Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На житлові програми виділять лише 16% з передбаченої в бюджеті суми

9789789
 

На фінансування державних програм із забезпечення громадян доступним житлом у 2017 році буде виділено 16,4% з передбаченої в держбюджеті суми в 170,5 мільйона гривень.

При цьому із зазначеної суми 142,5 мільйона гривень планується направити на виконання зобов’язань держави за укладеними раніше кредитними угодами.

“У 2017 році, як і в минулому, видатки за загальним фондом держбюджету на підтримку громадян для придбання житла за діючими житловими програмами практично не передбачені.

Кошти, передбачені на фінансування програми здешевлення вартості іпотечних кредитів і програми часткової компенсації відсотків по кредитах на житло для молоді, будуть спрямовані в повному обсязі на виконання зобов’язань держави за укладеними раніше кредитними угодами”, – цитує прес-служба першого заступника голови правління Держфонду Сергія Кімнатного.

За його словами, в спецфонді держбюджету-2017 передбачені кошти на збільшення статутного капіталу Держфонду сприяння молодіжному будівництву до 28 мільйонів гривень, які підуть на укладення нових договорів.

“Збільшення статутного капіталу Держфонду до 28 мільйонів гривень, а це всього на 2 мільйони гривень більше, ніж було передбачено в минулому році, піде на надання пільгових молодіжних кредитів для придбання житла. Таким чином, збільшення витрат на житлові програми, що реалізуються Держфондом, в державному бюджеті на цей рік можна назвати умовним”, – зазначив Кімнатний.

Відповідно до Закону “Про державний бюджет України на 2017 рік”, найбільша сума передбачена на програму здешевлення вартості іпотечних кредитів – 81,1 мільйона гривень. На програму часткової компенсації відсотків по кредитах на житло для молоді в держбюджеті закладено 61,4 мільйона гривень. На збільшення статутного капіталу Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву, відповідно до закону про держбюджет, буде направлено 28 мільйонів гривень, ще 6,85 мільйона гривень буде виділено на фінансову підтримку даної установи. При цьому кошти на програму будівництва доступного житла (70/30) в держбюджеті не передбачені.

Джерело: unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно