Категории
348.jpg
На ринку нерухомості Криму спостерігається бум
05.07.2014 Недвижимость
 

У червні ринок кримської нерухомості переживав бум, що супроводжувалося зростанням цін на 4,5% і зниженням пропозиції на 12,4%. Про це повідомив експерт системи «REM Navigator» Олег Сікорський.
Стрімке зростання цін пов’язане зі збільшенням платоспроможного попиту і поліпшенням бізнес-клімату, що викликано сприятливими споживчими очікуваннями через зростання зарплат і пенсій.Зростання цін на продукти харчування вплинув на «психологічні установки і цінові коридори ринку нерухомості», причому збільшення ліквідності призвело до ланцюговим реакцій угод, коли після продажу одного житла відразу купувалося іншого.Також на збільшення вартості житла вплинула «акумуляція критичної грошової маси» на ПБК, яка поступово перетікає в степову частину Криму.

Зростання цін спостерігалося у всіх сегментах, попитом користувалася як прибережна нерухомість, так і житло в центральній частині.

На думку Олега Сікорського, бурхливе зростання на ринку житлової нерухомості носить короткостроковий і одноразовий характер, а зростання цін найближчим часом сповільниться. Вартість квадратного метра житла в червні склала 952-1151 долар за «квадрат» в квартирах, 1300 доларів за 1 кв.м – у будинках.

Джерело: kianews.com.ua

Читайте также

** *