Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На ринку вторинного житла посилюється боротьба за покупця – на 10 покупців припадає 23 продавця

537.jpg
 

У сегменті вторинного житла боротьба за покупця стає все більш жорсткою.
За оцінками фахівців, в кінці другого кварталу 2014 року в Харкові на 10 покупців доводилося 23 продавця, тоді як у першому кварталі на 10 покупців доводилося 19-20 продавців.

«У продавців в конкурентній боротьбі за покупця є єдиний інструмент – приваблива ціна об’єкта нерухомості. Щоб зацікавити покупця, власники виставленого на продаж житла йдуть на все більші поступки.І якщо на початку року розмір торгу становив, в середньому, 6% від суми угоди, то до кінця першого півріччя збільшився майже вдвічі і склав 12,1% », – повідомила керівник компанії« ХАН (Харківське агентство нерухомості) »Світлана Якимова.

За даними експерта, середня ціна пропозиції на харківському ринку нерухомості в даний час складає еквівалент 1006 доларів за квадратний метр. При цьому переважна більшість покупців (88%) купують нерухомість для проживання.Як зазначила Світлана Якимова, покупці практично не використовують кредити, купуючи нерухомість за власні вільні кошти або ж на гроші, виручені від продажу іншої житлової нерухомості.

Переважним мотивом продажу квартири або будинку, в даний час є отримання грошей. Подібні угоди займають 53% у загальній масі продажів.Близько 35% займають, так звані, угоди «обміну з різницею» чи «обміну з доплатою», при яких власне житло продається з метою купівлі іншої житлоплощі.

Джерело: news.finance.ua

Возможно, Вам также будет интересно