Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Надходження до бюджету Києва від земельного податку з початку року склали 144 400 000 грн – КМДА

2689.jpg
 

Платники податку на землю з початку поточного року до 19 лютого сплатили до бюджету столиці 144 360 000 грн, повідомила Київська міська державна адміністрація з посиланням на Головне управління (ГУ) Державної фіскальної служби (ГФС).

“Важливо, що плата за землю зараховується до відповідних місцевих бюджетів, отже, наповнює саме казну територіальних громад”, – наголошується в повідомленні.

При цьому в ГУГФС в Києві нагадали, що з 1 січня 2015 плата за землю виключена з переліку загальнодержавних податків і включена до складу податку на майно і стягується у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної ікомунальної власності, а розмір такого податку встановлюють місцеві влади.

Як повідомлялося, 27 січня поточного року перший заступник голови міськдержадміністрації Ігор Ніконов заявив, що столична влада пропонує диференціювати податок на землю відповідно до напряму діяльності розташованого на земельній ділянці підприємства, при цьому ставкаоподаткування для виробничого та невиробничого сектора повинна становити відповідно 1% і 3% нормативної грошової оцінки земель.

Щодо оподаткування нерухомого майна І.Ніконов повідомив, що столична влада розглядає можливість зниження максимальної ставки податку за 1 кв. м загальної площі на нерухомість до 1% з 2% мінімальної заробітної плати на рік.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно