Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Надходження від приватизації в січні-вересні скоротилися на 43%

privatizaciya
 

Надходження до державного бюджету України від приватизації за підсумками січня-вересня 2016 року склали 72,9 млн грн, що на 42,5% менше, ніж за аналогічний період 2015 року, говориться в звіті Фонду державного майна України (ФДМУ).

Також повідомляється, що центральне і регіональні управління Фонду держмайна за звітний період продали 91 об’єкт державної власності (в тому числі у вересні – 9) і 210 об’єктів комунальної власності (у вересні – 24).

У вересні ФДМУ через фондові біржі виставив 3 пакети акцій підприємств загальною номінальною вартістю 121 млн грн. Минулого місяця фонд на майданчиках організаторів торгів не продав жодного пакета акцій.

Як повідомлялося, згідно з Бюджетним кодексом, від приватизації в 2016 році ФДМУ планує направити в бюджет 17,1 млрд грн.

Головним об’єктом для приватизації в цьому році є 99,6-відсотковий пакет акцій Одеського припортового заводу. Фонд держмайна планує в кінці жовтня оголосити в офіційному виданні “Відомості приватизації” повторний конкурс з приватизації даного підприємства зі стартовою ціною 5,16 млрд грн.

Джерело: telegraf.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно