Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Наприкінці вересня новобудови подорожчають на 10-15% – забудовник

820.jpg
 

Вартість нових квадратних метрів з середини вересня зросте на 10-15%. Щоб уникнути подальшого підвищення цін забудовники готуються перейти на вітчизняні будматеріали.
Про це повідомила експерт ринку нерухомості, представник компанії ЖК “Квартал Авіа” Ірина Головньова.

За її словами, все літо забудовники намагалися утримати ціни на фіксованому рівні, але така ситуація триватиме недовго.Зростання курсу долара і цін на будівельні матеріали не дозволяє далі утримувати вартість квадратного метра.

“Затребуваність первинного житла в Києві та області якраз, почасти, була обумовлена ​​ціновою політикою: багато забудовників фіксували ціни, деякі практикували внутрішній курс.Така лояльність дозволяла покупцям інвестувати в обсязі 100% вартості житла, що більш вигідно для забудовника, ніж, наприклад, розстрочка “, – розповіла Головнева.

Експерт уточнила, що ті забудовники, у яких є така можливість, для утримування цін постараються перейти на вітчизняні будматеріали. Але це, в основному, стосується житла економ-класу.

“Якщо ціна новостроя буде занадто завищена, у покупців житла з’явиться альтернатива у вигляді вторинного ринку нерухомості, на якому зараз спостерігається просідання”, – вважає Головнева.

Нагадаємо також, що за оцінками аналітиків, у першому півріччі 2014 пропозиція на ринку первинної житлової нерухомості столиці поповнилося за рахунок 16-ти нових житлових комплексів. Всього станом на кінець першого півріччя 2014р.столичний ринок житла був представлений 180-ма житловими комплексами.

Більше 70% вийшли на ринок житлових проектів представлено новобудовами економ-класу, причому, намітилася тенденція будівництва малогабаритних квартир.Так, в окремих новобудовах економ-класу більше половини квартир – це “студії” і “однушки” площею від 18 кв. м.

Джерело: delo.ua

Возможно, Вам также будет интересно