Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нардепи планують убезпечити процес купівлі-продажу нерухомості

4302.jpg
 

Процес купівлі-продажу нерухомості планують дисциплінувати і врегулювати за допомогою завдатку.

У Верховній Раді був зареєстрований проект Закону «Про внесення змін до статті 570 Цивільного кодексу України (щодо застосування завдатку до договорів купівлі-продажу нерухомого майна)».

Документом пропонується застосовувати завдаток при купівлі-продажу нерухомості як виду забезпечення виконання зобов’язання, зобов’язання, що виникають з договорів придбання або продажу нерухомості.

«Метою законопроекту є створення умов для застосування завдатку до договорів купівлі-продажу нерухомого майна», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Відзначається, що в разі прийняття законопроекту, це допоможе врегулюванню питання застосування завдатку до договорів купівлі-продажу нерухомого майна, що сприятиме більш дисциплінованого відношенню сторін договорів купівлі-продажу нерухомогомайна до виконання своїх обов’язків.

Відзначимо, права на нерухоме майно можна буде зареєструвати в скорочені терміни.Відповідну постанову № 190 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені терміни» прийняв Кабінет Міністрів.

Джерело: news.finance.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно