Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Навіщо КМДА бореться з кіосками?

7125.jpg
 

Активізувавши боротьбу з незаконними МАФами, столична влада тим не менш не змогла очистити Київ від потворних кіосків.Чи не виробивши зрозумілий механізм боротьби з кіосками, не визначивши кінцеві цілі цієї боротьби і не знайшовши компромісу, без чіткої стратегії чиновники намагаються навести порядок у цій сфері.

Місця дислокації

У самому розпалі процесу демонтажу кіосків у Києві з’ясувалося, що їх більше нема де складувати. Про це написав директор департаменту з благоустрою КМДА Дмитро Білоцерківець на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.За його даними, два майданчики забиті повністю, третя – на 80%. Тому департамент змушений був підшукати четверту майданчик, і придивляється до п’ятої.

Одну майданчик, що знаходиться у комунальній власності, КМДА допоміг знайти Дарницький район.Правда, Дмитро Білоцерківець не зміг уточнити, де точно вона розташована і кому належить, але повідомив, що на ній планують розмістити близько 1 тис. Кіосків.Також зараз розглядається можливість використання п’ятого майданчика, розташованого на Оболоні та належить КП «Київський метрополітен». Переговори повинні завершитися в найближчі дні, поки договір офіційно не підписаний.

Дивно, що про штрафмайданчику на лівому березі в КМДА задумалися тільки зараз, адже «шанхаї» з кіосків міцно окупували Троєщину, Дарницю, Левобережки, Русанівку, Лісовий, Харківський, Позняки та інші масиви Лівобережжя.Час від часу департамент благоустрою рапортував про знесення кіосків на лівому березі, а про очищення підземного переходу на станції метро «Харківська» голосно кричали, перекриваючи проспект Бажана, самі підприємці. Але масової боротьби поки помітно не було.

«На правому березі ми демонтували близько 80% незаконних конструкцій, що залишилися 20% – це великі об’єкти, які необхідно розбирати», – говорить Білоцерківець.Тому тепер активність київських властей перемістилася на лівий берег, і щоб спростити та оптимізувати логістику, вони й почали підшукувати нову штрафмайданчик.

Скільки це коштує

За рік, за словами Дмитра Білоцерківця, було демонтовано близько 4,2 тис. Кіосків. Він зазначив, що собівартість демонтажу одного кіоску (включаючи навантаження, транспортування, витрати на бензин, на інспектора і т. Д.) Становить близько 4,5 тис. Грн.Замглави асоціації власників малого та середнього бізнесу Ірина Безкоровайна уточнює, що витрати можуть доходити до 10 тис. Грн.

Зараз демонтаж оплачується з міського бюджету. Цього року на нього було заплановано витратити 14 млн грн.Але по факту, запевняє Білоцерківець, послуги субпідрядників обходяться в два рази дешевше, ніж було зазначено в тендерній документації. Таким чином, за підсумками року, як підрахував Білоцерківець, на демонтаж піде навіть менше половини запланованої суми, т. Е. До 7 млн ​​грн.

Ці гроші департамент благоустрою в майбутньому планує повернути через систему штрафів. «Власникові доведеться забрати конструкцію зі штрафмайданчика [і платити за це гроші], тому що собівартість конструкції вище, ніж штраф.Тим самим він поверне гроші до міського бюджету », – запевняє чиновник.Ірина Безкоровайна підтверджує, що демонтаж і транспортування ларька фактично здійснюються за рахунок власника-підприємця, який, щоб забрати МАФ назад, повинен буде сплатити «проведення демонтажних робіт».

Ось тільки повернуться кошти не скоро. По-перше, не раніше, ніж демонтують усі незаконні конструкції, а їх залишилося ще близько 4 тис. Завершити демонтаж планується до березня 2016 року.По-друге, поки не буде проведена процедура інвентаризації, а це відбудеться не раніше ніж через рік.

Правильні методи

«Ми економічно вбили бажання МАФовіков встановлювати нові кіоски, оскільки ми не повертаємо ці конструкції», – хвалиться Дмитро Білоцерківець.

Бажання займатися ларькової бізнесом у підприємців зменшується ще й з огляду на те, що на штрафмайданчиках конструкції складуються в три поверхи, щільніше, і про їх цілісності й схоронності ніхто не піклується.Як пояснює Ірина Безкоровайна, товар, який знаходився в кіоску, псується, а техніка стає непридатною для використання, адже зазвичай про демонтаж МАФу власника не попереджають.«Демонтований ларьок перетворюється на порожню пошкоджену коробку», – говорить вона.Крім того, за рік, який необхідний чиновникам на інвентаризацію, ситуація може змінитися так, що частина підприємців буде не в змозі забрати ларьки зі штрафмайданчиків, тоді витрати на демонтаж так і не окупляться.

Щоб не чекати так довго, заповзятливі власники яток знаходять обхідні шляхи їх повернення.Голова комітету аграрного та земельного права Асоціації адвокатів Віктор Кобилянський розповідає, що досі є випадки, коли підприємці за хабар сторожам штрафмайданчиків забирають свої ларьки і ставлять їх на колишнє місце або неподалік.На його думку, керівництво департаменту благоустрою не може не знати про існування таких випадків, але відстежити їх складно в силу оформлення процедури конфіскації ларька.Як пояснює юрист, часто при демонтажі конструкції в супровідній документації не вказують її докладні характеристики, тому надалі ідентифікувати об’єкт складно.

При цьому візуально Київ не стає вільніше від ларьків, а нові продовжують з’являтися. Наприклад, кілька нових кіосків недавно побачив біля станції метро «Нивки» координатор ГО «Платформа розвитку міст» Григорій Мельничук.«Прохід став дуже вузьким», – уточнює він. Помітно додалося кіосків і на станції метро «Академмістечко».У той же час на станції метро «Дарниця» вже близько двох років на відстані не більше 10 м від входу стоїть конструкція з кіосків, яка залишила прохід шириною не більше 1,5 м.

Виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко вважає, що нинішня боротьба КМДА з МАФами схожа на боротьбу з вітряками.На його думку, міській владі варто було б зосередитися на боротьбі з корупцією в економіці, щоб в цілому створити умови для нормальної роботи малого та середнього бізнесу і стимулювати його розвиток.

Джерело: abcnews.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно