Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Навколо Києва почнуть будувати нову кільцеву дорогу

18581.jpg
 

У 2018 року навколо столиці почнуть будівництво великої кільцевої дороги, щоб розвантажити місто від транзитного транспорту.
Про це заявив мер Віталій Кличко. “Весь транзитний транспорт йде через центр міста. Такого немає в сучасних країнах. У 2018 року ми приступаємо до будівництва великої кільцевої дороги, яка зможе розвантажити наше місто від транзитного транспорту”, – зазначив Кличко.

На думку мера, нова кільцева дорога зменшить транспортне навантаження столиці на 20-30%.

Довжина кільцевої дороги складатиме близько 200 км, повідомляє Хмарочос. Вона буде проходити через Ворзель, Глеваху, Українку, Бориспіль, Бровари та Старі Петрівці.

В рамках будівництва необхідно побудувати 3 мости: північний через р. Дніпро (довжиною 8,2 км і вартістю 7,8 млрд грн), південний через р. Дніпро (довжиною 4,5 км і вартістю 8,65 млрд грн), міст через р. Десна (довжиною 1,6 км і вартістю 1,5 млрд грн).

Вартість проекту – близько 2 мільярдів доларів.

У 2016 році мерією був підписаний меморандум з китайською державною корпорацією China Road and Bridge Corporation (CRBC).Згідно з документом, повинно було відбутися партнерство в декількох проектах будівництва і реконструкції транспортної інфраструктури. Зокрема, в рамках меморандуму – будівництво великої кільцевої дороги.

Джерело: epravda.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно