Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Найбільшими орендарями держвласності є телекомунікаційні компанії і держбанки

17431.jpg
 

Найбільшими орендарями об’єктів держвласності в топ-10 за кількістю договорів є телекомунікаційні компанії і державні банки, повідомляється в прес-релізі Центру економічної стратегії.
“Більшість юридичних осіб, що входять в топ-10 за кількістю договорів, відноситься до двох секторах: телеком (18,2% договорів) і державних банків (8%)”, – йдеться в повідомленні з посиланням на дані реєстру Фонду держмайна (ФДМ) України.

Згідно з ним, за станом на 1 квітня 2017 року базі ФДМ містилося 19 тис. Договорів оренди, з них 24% укладено з державними установами, 46% – з юридичними особами, 31% – з фізособами.

При цьому загальна площа зданих в оренду об’єктів держвласності становить майже 7 млн ​​кв. м, з них 3,2 млн кв. м площ (46%) орендують держустанови, 3,3 млн кв. м (48%) – юридичні особи, 0,4 млн кв. м (6%) – фізособи.

Середня площа оренди площ держустановами – 703 кв.м, фізособами – 70 кв. м, юридичними – 384 кв. м.

Найбільший об’єкт серед держустанов орендує Головне управління національної поліції в Полтавській області – приміщення площею 90 тис. Кв. м, серед юросіб – приміщення площею 500 тис. кв. м ВАТ “Рівнерибгосп”.

За даними Центру економічної стратегії, держава щомісяця отримує від оренди приблизно 107 млн ​​грн доходу, а вартість оренди 1 кв. м в середньому становить близько 100 грн.

Згідно з оцінкою центру, вартість державного майна за всіма договорами становить понад 16,3 млрд грн.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно