Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Найменша квартира в Італії площею 7 кв.м

9524.jpg
 

Будинок, в якому вона знаходиться, раніше належав абатству Святого Петра, але з 1930-х рр будинок переходив від одного власника до іншого і поступово занепадав. Архітектор Марко Пірацці (Marco Pierazzi) придбав маленьку квартирку в цьому будинку в 2010 році.Будівля, побудована в 1700-х рр, було в жахливому стані: дерев’яні балки згнили, штукатурка відвалювалася зі стін, а стеля та підлога були покриті цвіллю.Знадобилося чимало часу і ресурсів для капітального ремонту самої маленької квартири площею всього 7 квадратних метрів!

Здавалося б, що може поміститися на такій обмеженій площі?Хоча в довжину найменша квартира становить 4 метри, а в ширину – менше розмаху рук дорослої людини, в цьому приміщенні є все необхідне для життя – від вітальні до ванни.Правда, кімната має важливу перевагу – дуже висока стеля, що дозволило винести спальну зону на другий рівень.

На першому рівні знаходиться кухня, де є все необхідне – плита, витяжка, мийка, холодильник, шафи і полиці для зберігання посуду і продуктів. На протилежній стіні кріпиться відкидний столик, за яким можуть вміститися 3-4 людини.Коли стіл не використовується, його можна опустити, звільнивши простір перед сходами. Шафа для речей розташований під сходами.

Зона відпочинку розташована на другому рівні квартири, куди потрапити можна по сходах.Зверху сходи закривається люком, таким чином збільшуючи корисну площу спальної зони і забезпечуючи безпеку знаходяться вгорі. Інакше є ризик скотитися по сходах вниз, вставши вночі з ліжка.

Зона відпочинку може служити як спальнею, так і вітальні. На стіні встановлено ЖК-телевізор і стерео система, а диван-ліжко легко складається і розкладається.Дизайн інтер’єру верхнього рівня виконаний в світлих тонах, з використанням натуральних матеріалів – дерева і декоративного цегли, що робить приміщення дуже затишним і теплим.Хромовані поручні перегукуються з металевими деталями кухні внизу, об’єднуючи обидва простору.

Ванна обладнана душовою кабінкою, умивальником, унітазом і шафою для зберігання умивальних приладдя та рушників.

Найменша квартира знаходиться на першому поверсі і виходить прямо на мощення вулицю.

Джерело: handmadeidea.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно