Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Найвищий рівень розрахунків за комуналку у споживачів, що не користуються субсидіями – НКРЕКУ

17063.jpg
 

Найвищий рівень розрахунків за компослуги серед споживачів, які не користуються пільгами та субсидіями (108,1%), а найнижчий – серед одержувачів пільг і субсидій (85,1%).
Рівень розрахунків споживачів за використану теплову енергію, тобто за послуги опалення та подачі гарячої води, за січень-квітень 2017 року склав 95,4%.

Про це повідомила прес-служба Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, посилаючись на дані 170 компаній-ліцензіатів.

“Рівень розрахунків споживачів за січень-квітень 2017 року склав 95,4%”, – повідомили в прес-службі, зазначивши, що найвищий рівень розрахунків зафіксований серед споживачів, які не користуються пільгами та субсидіями (108,1%), а самий низький – серед одержувачівпільг і субсидій (85,1%).

За даними Нацкомісії, бюджетні установи сплатили свої рахунки за теплову енергію на 88,1%, а організації, що надають житлово-комунальні послуги населенню (ЖЕКи, ОСББ та інші), – на 98%.

“Через несвоєчасне і неповне відшкодування компанії” Київенерго “пільг і субсидій стан розрахунків по цій категорії (споживачі компанії, за яких з бюджету повинні бути перераховані кошти на покриття пільг і субсидій – УНІАН) значно гірше – 62,8%.Сума заборгованості за пільги і субсидії станом на 30 квітня 2017 роки тільки по “Київенерго” становила 1 мільярд 015,8 мільйона гривень “, – додали в прес-службі.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно