Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Названі найбезпечніші автомобілі 2018 року

18470.jpg
 

Найкращі оцінки за комплексом зазначених параметрів отримали Subaru Impreza, Subaru Legacy, Subaru Outback і Toyota Camry.
Краш-тести з немнучким бар’єром, проведені американським Insurance Institute for Highway Safety (IIHS), виявили 15 найбільш безпечних автомобілів модельного ряду наступного року.

У IIHS відзначають, що в своїх краш-тестах вони роблять акцент на конструкційної міцності кузова (на відміну від урядового агентства NHTSA, яке більшою мірою досліджує роботу пасивних систем безпеки, на зразок ременів або подушок).

Параметри, за якими оцінювали міцність конструкції авто в IIHS: фронтальний удар з малим перекриттям (в тому числі, з боку пасажира), фронтальний удар із середнім перекриттям, бічний удар, міцність даху, безпеку сидінь і підголівників.

Також були протестовані системи запобігання зіткнень (машина, що рухається зі швидкістю 15 і 25 км / год, повинна автоматично загальмувати перед перешкодою), фари (наскільки добре вони висвітлюють дорогу і не сліплять чи зустрічний транспорт), а також зручністькріплення дитячого крісла.

Найкращі оцінки за комплексом зазначених параметрів отримали Subaru Impreza, Subaru Legacy, Subaru Outback і Toyota Camry. Трохи скромніші оцінки від експертів отримали Mercedes-Benz E-Class, KIA Forte, KIA Soul, Subaru WRX, BMW 5 series, Genesis G90, Hyundai Santa Fe, Hyundai Santa Fe Sport, Mercedes-Benz GLC.

Останніми в списку безпечних авто модельного ряду 2018 року виявилися Genesis G80 і Lincoln Continental. У обох моделей суттєвий недолік порівняно з першими авто списку криється в системі кріплення дитячих крісел.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно