Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Названі найпривабливіші для інвестування в нерухомість міста світу

4181.jpg
 

Міжнародні інвестори воліють Західну Європу та Азійсько-Тихоокеанський регіон. Серед міст найбільш активний інтерес викликає нерухомість Лондона і Токіо.

Консалтингове агентство CBRE випустило Global Investor Intentions Survey 2015. Дані представлені на квітень 2015 року. Загальна тональність дослідження мажорна.Фахівці відзначають, що за рахунок поліпшення економічних прогнозів і збільшення довіри в галузі на міжнародний ринок повернувся оптимізм. На ринку спостерігається висока конкуренція серед інвесторів.І, незважаючи на деякі сумніви з приводу слабкості світової економіки, 53% міжнародних інвесторів розраховують протягом поточного року збільшити свою активність на ринку нерухомості.

Крім того, у дослідженні підкреслюється, що попит буде перевищувати пропозицію, а інтерес до транс-регіональному інвестування буде залишатися на високому рівні. У цьому сенсі найбільшою затребуваністю може похвалитися Західна Європа.Нерухомість цього регіону назвали найпривабливішою для вкладень 31% респондентів. На другому місці з невеликим відставанням, незважаючи на уповільнення ринку в Китаї, йде Азія – 27%. Трійку кращих закриває Центральна і східна Європа – 11%.

Що стосується топ-напрямків серед міст, то тут безумовне лідерство у Лондона.Незважаючи на одіннадцатіпроцентное річне зниження загальної суми, на яку укладені угоди, саме британську столицю називають найбажанішим місцем для інвестування 30% опитаних. На другому місці з 22% йде Токіо.Причому тут оборот галузі в доларовому еквіваленті зріс на 58%. З такими показниками вже в осяжній перспективі японська столиця може вийти на перше місце. Бронзову медаль рейтингу отримав Сан-Франциско, поліпшивши свої торішні показники більш ніж в два рази.Місцеву нерухомість для інвестицій вибирають 18% респондентів.

ТОП-10 міст для інвестування:

1. Лондон – 30%

2. Токіо – 22%

3. Сан-Франциско -18%

4. Сідней – 16%

5. Нью-Йорк – 15%

6. Мадрид – 14%

7. Даллас – 14%

8. Лос-Анджелес -13%

9. Сіетл – 12%

10. Париж – 10%

Джерело: bin.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно