Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Названий девелопер проекту Svitlo Park

 

Управлінням проекту Svitlo Park займається девелоперська компанія Futura Hata. Про це повідомив комерційний директор міні-міста Олександр Панфілов.
За його словами, команда, яка веде проект з самого початку, прийняла рішення про створення власного девелопера під брендом Futura Hata.

«FUTURA HATA – девелоперська компанія повного циклу, заснована з великою метою – впроваджувати кращі світові практики і досвід в проектуванні і будівництві.Концептуальна об’єднує наших проектів – комплексна забудова, безпосередня близькість до міськими парками і облаштування власних парків на внутрішній території комплексів.В даний час в портфелі девелопера два проекти: міні-місто SVITLO PARK (повне управління проектом), РК White Lines (партнерський проект) », – розповів Олександр Панфілов.

Експерт також звернув увагу, що інвестиційний партнер проекту SVITLO PARK – ХК «Київміськбуд», на сьогоднішній день продав квартири, які були віддані йому на реалізацію.«На даний момент ХК« Київміськбуд »залишається інвестиційним партнером проекту, проте продажами займатися не буде.Тепер продажу квартир і нежитлових приміщень в міні-місті SVITLO PARK здійснюються тільки у власних відділах продажів, які перебувають на місці будівництва (Надднепрянсокое шосе, 2а) і в ТРЦ Ocean Plaza », – повідомив експерт.

Нагадаємо, що у вересні стартував продаж 2-ї черги Svitlo Park’а – Будинки №4, 5, 6 з плановим терміном введення в експлуатацію в жовтні 2022 року.

Вартість квадратного метра на старті продажів становить від 750 у.о. / м2.За умови 100% оплати вартість смарт-квартири площею від 27 м2 до 28 м2 становить від 22 до 24 тис. Доларів. Ціна за 1-кімнатні квартири площею 33-45 м2 варіюється від 25 до 36 тис. Доларів. Ціна на 2-кімнатні квартири площею від 59 м2 до 78 м2 становить від 43 до 57 тис.доларів, а вартість 3-кімнатних квартир площею від 74 м2 до 86 м2 – від 52,5 до 62 тис. доларів.

Також покупцям другої черги буде доступна розстрочка на період до 8 років з першим внеском від 10%.

Довідка

Житловий комплекс SVITLO PARK будується на кордоні Печерського і Голосіївського районів столиці, на ділянці 20,2 га (вул. Наддніпрянське шосе, 2-А). Замовник будівництва – ТОВ «Еквілібріум Трейд».

Даний проект включає в себе 23 житлових будинки поверховістю від 10 до 26 поверхів. Загальна житлова площа SVITLO PARK’а складе більше 500 000 м2. Площа нежитлових (комерційних) приміщень складе більше 50 000 м2. Загальна кількість квартир SVITLO PARK’а – 7554 площею від 28 до 168,2 м2.Будинки будуються за монолітно-каркасною технологією з утепленням фасадів.

Проект передбачає створення самодостатньої багатофункціональної інфраструктури, яка включатиме великий супермаркет, спортклуб з басейном, місткі підземний і наземний паркінги, сім дитячих садків, загальноосвітню школу, безлічневеликих магазинів, кафе, ресторани, салони краси, хімчистки, відділення пошти і банків, аптеки, ветклініки, 12 ігрових майданчиків для дітей різних вікових груп, майданчики для вигулу домашніх тварин, алеї, лаунж і барбекю зони, колясочні кімнати і багато іншого.

Джерело: svitlopark.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно