Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Названо 5 найбільш привабливих міст Європи для вкладення грошей в нерухомість

 

У всьому світі люди вважають за краще зберігати свої кошти, вкладаючи їх в нерухомість. В Європі 2017 рік став рекордним в цьому плані: обсяг інвестицій в нерухомість склав 291 мільярд євро і в 2018 році цифра буде ще більше.
Про це свідчать дані аналітичного звіту компанії CBRE, згідно з якими 45% всіх світових інвесторів у 2018 році збираються вкласти кошти в нерухомість.

Найпривабливішими містами Європи для інвестицій в нерухомість стали Париж (Франція), Мадрид (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Франкфурт (Німеччина) і Лондон (Великобританія). Причому якщо Париж в 2017 році був на п’ятому місці за обсягами вкладень, то в 2018-му він лідирує.

«Наміри інвесторів демонструють, які ринки чекає підвищена активність в найближчий рік, – стверджує співробітник компанії CBRE, директор відділу інвестицій Європи, Близького Сходу і Африки Джонатан Халл.- Вибори президента Макрона спровокували у Франції економічний сплеск. Поліпшилася економічна ситуація і в Іспанії, що зумовило підвищений інтерес інвесторів до Мадриду.

В інших країнах свої чинники: так, дефіцит комерційної нерухомості в Амстердамі і деяких містах Німеччини продовжують стимулювати попит на неї у зарубіжних інвесторів ».

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно