Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Названо найдорожче місто світу

 

Сінгапур вже п’ятий рік поспіль посів перше місце в списку найдорожчих міст світу, який складається Economist Intelligence Unit (EIU) – аналітичним підрозділом британського журналу The Economist.
Друге місце за рівнем цін розділили Париж і Цюріх.

У топ-10 найдорожчих міст світу також увійшли Гонконг, Осло, Сеул, Женева, Копенгаген, Тель-Авів і Сідней. Токіо, який ще в 2013 році очолював ренкінг, тепер опустився на 11-у позицію в порівнянні з 4-м минулого року.

Ослаблення курсу долара до всіх основних валют розвинених країн в 2017 році призвело до того, що жоден з міст в США не увійшов до першої десятки за рівнем цін, хоча витрати в них продовжують рости. Нью-Йорк перемістився з 9-ї на 13-у сходинку, Лос-Анджелес – з 11-ї на 14-ю.

Максимальний приріст вартості життя зафіксований в Мехіко, що багато в чому пояснюється ослабленням курсу мексиканського песо на тлі переговорів про перегляд Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (НАФТА).Другу позицію в цьому списку займає чилійська столиця Сантьяго, четверту – Київ.

Останнє, 133-е місце в рейтингу віддано Бангалор (Індія).У число найдешевших міст світу, за оцінкою EIU, входять Ченнай, Карачі, Нью-Делі, Дамаск, Каракас, Алма-Ата, Лагос, Алжир і Бухарест.

EIU розраховує індекси вартості проживання для 133 міста світу двічі на рік, використовуючи в якості відправної точки прожитковий рівень в Нью-Йорку. Експерти розглядають ціни на більш ніж 400 найменувань товарів і послуг в 160 категоріях.

Товари повсякденного попиту в Сінгапурі були набагато дешевше, ніж в інших містах з верхньої частини списку, однак величезні витрати на володіння автомобілем дозволили йому залишитися на першому місці.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно