Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Названо найкращі в світі технологічні міста

16307.jpg
 

Американські муніципалітети Остін, Сан-Франциско і Нью-Йорк займають перші три місця в списку міст світу, де забезпечуються кращі умови для розвитку бізнесу компаній технологічного сектора.
При цьому найкомфортнішим для проживання фахівців технологічного профілю визнаний Копенгаген, свідчать результати дослідження Tech Cities 2017.

Рейтинг Техноград – 2017 склали експерти міжнародної компанії Savills.Перші місця в ньому віддані американським Остіну, Сан-Франциско і Нью-Йорку.Як відзначають аналітики, розташований в Техасі Остін перевершує Сан-Франциско, так як вартість нерухомості в ньому нижче, що робить це місто ще більш цікавим для фахівців технологічного профілю.

У топ-10 передових Техноград також увійшли Лондон, Амстердам, Торонто, Копенгагена, Бостон, Берлін і Сінгапур.

Копенгаген зайняв перше місце в окремо складеному рейтингу найкомфортніших для проживання Техноград.Другу і третю позиції в ньому віддали Стокгольму і Мельбурну відповідно.

Кращими з точки зору забезпеченості розважальною інфраструктурою стали Лондон, Нью-Йорк і Токіо.

Трійку Техноград з найнижчою вартістю проживання склали Бангалор, Кейптаун і Сантьяго. «Більш компактні міста, як правило, є більш комфортними і сприятливими для проживання.У той же час великі мегаполіси, такі як Лондон, Нью-Йорк і Токіо, пропонують багатий вибір магазинів, культурних об’єктів і нічний розважальної інфраструктури.Однак «золотою серединою» стали Амстердам, Торонто і Берлін, де обидва показники розвинені однаково добре », – наголошується в матеріалах Savills.

Джерело: dom.lenta.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно