Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Не для всіх будинків є сенс проводити комплексну термомодернізацію.

3487.jpg
 

Не секрет, що з точки зору енероефективності, частина «хрущовок» сьогодні відверто заслуговує на те, щоб просто знести і побудувати на їх місці сучасне житло.

Хоча для деяких будинків комплексна термомодернізація – це вихід і правильне рішення, але для частини будинків (наприклад, «хрущовок»), можливо, і немає сенсу вкладати гроші в підвищення їх енергоефективності, а варто думати про будівництво на їх місці нового житла.Про це ІАП «Столична нерухомість» розповіла Олена Бабак, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ.

«Заходи щодо комплексної термомодернізації житлових будинків зараз стоять 100-150 євро за квадратний метр, вартість будівництва нового житла (на наявному ділянці і з підведеними комунікаціями) – близько 8 тис. Грн. за квадратний метр.Виходячи з цього, може і немає сенсу витрачати гроші на термомодернізацію деяких будинків (в основному, мова про «хрущовках»).Відповідно, тут будівельники повинні провести розрахунки і вказати, що для будь будівель більш ефективно – термомодернізація будівель або заміна старого житлового фонду на нові будинки », – зазначила депутат.

Джерело: 100realty.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно