Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Недобросовісні забудовники будуть потрапляти в “сірий” список – президент КСУ

1647.jpg
 

Проблема недобросовісних забудовників стосується не тільки тих, що не завершують будівництво, не здають в експлуатацію будинки, а й тих, хто будує неякісне житло.
Про це повідомив президент Конфедерації будівельників України Лев Парцахалдзе, повідомляють ЗМІ з посиланням на ІАП “Столична нерухомість”.

“Є забудовники, які будують якісно, ​​дотримуючись всі норми, а є такі, які обіцяють те ж, але будують в” підлогу цегли “,” забувають “про ліфти, економлять на всьому, але завдяки хабарам, якихось рішень судів все ж здають свої будинки в експлуатацію.У підсумку, як би все і нормально: вони будинок здали, нібито виконали зобов’язання перед інвесторами, але люди вселяють у неякісне житло. А від цього страждає репутація всього ринку в цілому і, зокрема, наша, як профільної організації.Тому ми вирішили, що таких забудовників, яких не можна назвати ненадійними (адже вони добудовують і здають свої об’єкти), ми будемо поміщати в “сірий” список.Таким чином ми будемо інформувати потенційних покупців, що з цим забудовником не все гладко, а тому потрібно добре подумати і все проаналізувати, перш ніж вкладати гроші в його проекти “, – зазначив Л. Парцхаладзе.

Нагадаємо, за словами експертів, уберегтися від недобросовісних забудовників і ймовірних афер при купівлі житла можна шляхом ретельної перевірки компанії і кількості побудованих нею об’єктів.

“Коли мене запитують, як себе убезпечити від таких речей, я завжди кажу: звертайтеся до великим забудовникам. У невідомих малих забудовників трохи нижче ціни, однак ризики зростають у рази.Ми вже знаємо на прикладі “Еліта-центру” що таке квадратний метр вартістю 500 доларів – зараз інвестори все ще відстоюють свої права. Великі забудовники, як не як, дають певні гарантії. Звичайно, можуть бути якісь затримки, але вони добудовують в будь-якому випадку.А великі будівельні компанії – їх у нас не так багато, можна перерахувати на пальцях однієї руки “, – зазначив голова Національної ради Ріелторської палати України Віктор Несін.

Крім цього, за словами заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Дмитра Ісаєнка, одним з механізмів захисту від недобудов і будівельних афер є обрання кампанії-забудовника, яка має частку державної абокомунальної власності в статутному капіталі.

Джерело: unn.com.ua

Возможно, Вам также будет интересно