Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Неходові квартири в Києві подешевшали до рекордного мінімуму

463.jpg
 

Експерти запевняють, що ціни продовжать і далі падати
Середня доларова ціна квадратного метра столичної нерухомості на вторинному ринку з початку року впала на 35% – з $ 1963 до $ 1293, повідомили «Вістям» в консалтинговій компанії SV Development. Найдешевшим районом, за результатами завершених угод, залишився Дарницький ($ 1024/кв.м), найдорожчим – Печерський ($ 1975/кв. м).

При цьому, за даними аналітиків, просіла вартість житла в самому неходових сегменті – мова про одно-і двокімнатних квартирах на першому або останньому поверхах у ветхому стані. У 2013 р. вони йшли в середньому по $ 1350-1400 за кв. м.А в липні, згідно зі статистикою DOM.RIA.com, просіли в ціні до $ 1050-1150/кв. м.

«Зараз середня ціна пропозиції на вторинці на рівні 1500 у. е, і це історичний мінімум з 2009 року.І вже є угоди, і на квартири в цілком пристойному стані, які укладаються за ціною продажу нижче 1000 у. е.А адже ціна в тисячу доларів за квадрат столичної нерухомості ще навесні здавалася фантастичною всім експертам », – зазначив у розмові з« Веста »президент Союзу фахівців з нерухомості України Олександр Рубанов.

В тему Київська нерухомість ставить цінові рекорди

На думку ріелторів, до кінця літа операції вартістю близько $ 1000 за квадратний метр стануть звичними для столиці.«Це стосується, перш за все, так званого соціального житла, масових серій радянського періоду – хрущовок і панельок, розташованих у віддалених від метро районах», – уточнив «Вістям» віце-президент Ліги експертів України Андрій Гусельников.

За його оцінками, тенденція з повільним зниженням ціни буде тривати як мінімум до середини осені. Хоча Олександр Рубанов допускає затягування тренда – як мінімум на два роки. «Немає жодних передумов, щоб ціни почали зростати.Ні спокою в країні, доходи населення плавно, але вірно знижуються, купівельна спроможність падає », – обгрунтував Рубанов.

До того ж, на його думку, вторичка інакше не витримає конкуренції в порівнянні з первинним житлом.По-перше, ціни забудовників нижче – від 9900 грн за кв. м, по-друге, вони активно борються за лояльність покупця, пропонуючи акції та розстрочки.

Джерело: business.vesti.ua

Возможно, Вам также будет интересно