Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Непрацюючим пенсіонерам та інвалідам будуть автоматично нараховувати субсидії

4653.jpg
 

За дане рішення проголосували 229 із 269 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам) (№2676).

Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосували 229 із 269 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Голосування проводилося кілька разів, бо не вистачало голосів для позитивного результату.

Даним законом зобов’язали структурні підрозділи з питань соціального захисту населення за спрощеним порядком призначати і надавати житлові субсидії непрацюючим пенсіонерам та непрацюючим інвалідам без звернення громадянина, а працюючим пенсіонерамі працюючим інвалідам за зверненням громадянина з поданням довідок про доходи.

Законом визначено, що субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначаються та надаються структурними підрозділами з питань соціального захистунаселення за спрощеною процедурою.

Передбачено, що для непрацюючих пенсіонерів та непрацюючих інвалідів, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) і склад сім’ї яких складається тільки з таких осіб – субсидії будуть нараховуватися без звернення громадянина на підставі відомостей від Пенсійногофонду України та інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, отриманих в порядку обміну інформацією.Також для непрацюючих пенсіонерів та непрацюючих інвалідів, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) і до складу сім’ї яких входять інші особи, субсидії нараховуються за зверненням громадянина на підставі довідок про доходи зареєстрованих громадян, а дляпрацюючих пенсіонерів та працюючих інвалідів, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) і склад сім’ї яких складається тільки з таких осіб або ж до складу сім’ї входять інші особи – за зверненням громадянина на підставі довідок про доходи зареєстрованих громадян.

Джерело: economics.unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно