Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нерухомість в Україні б’є рекорди за ціною

621.jpg
 

Порівняно з попереднім місяцем угоди з купівлі-продажу квартир зменшилися в кілька разів, ринок житла в Україні зупинився і завмер.
Щоб його активізувати, продавці вдаються до зниження ціни на квартири і будинки, про що свідчать статистичні дані по містах України, передає Aif.ua.

Ринок нерухомості в Україні встановив рекорд Найбільш дешеві об’єкти для вкладень пропонують в Запорізькій, Кіровоградській, Сумській та Херсонській областях. А недавно до цих регіонів через проведення антитерористичної операції приєдналися Донецьк і Луганськ.Сайти рясніють вигідними пропозиціями про продаж квартир і будинків, а ціни навіть не відповідають рівню пропозицій. Люди бояться за своє майно на Донбасі і хочуть отримати хоча б 40% від вартості нерухомості.

“Сьогодні квартири в Донецьку продати просто неможливо, – стверджує голова комісії з питань дотримання статуту та кодексу етики Асоціації фахівців (ріелторів) з нерухомості України Дмитро Корчев.- Коли людина звідти виїжджає, йому стає все одно, скільки житло коштує. Якщо чесно, мені б було теж все одно – я б забрав сім’ю і виїхав би в більш спокійний регіон, втім, як усі роблять “.

На думку ріелтора, в Україні настав момент, коли ціни на житло досягли мінімальної позначки. І цим варто скористатися, щоб опинитися у виграші. Згадайте лихі 90-ті роки.Ті, хто тоді опинився тямущі своїх співвітчизників, нажили непогане майно і вирвалися з низького і середнього шарів населення.

“Стан напівнепритомності” ринку нерухомості – причини

Дмитро Корчев в коментарі АиФ.ua підтвердив, що вітчизняний ринок нерухомості перебуває в “напівнепритомному стані”. Палки в колеса операціях вставило держава нововведеннями в законодавстві.По-перше, 28 липня 2014 Національний банк України (НБУ) ухвалив постанову про обмеження банками видачі валюти до 150 тис. Грн на одного клієнта на добу. По-друге, Верховна Рада схвалила перерахування 1,5% від зарплат українців до державного бюджету.”На сьогодні ринок нерухомості в черговий раз зупинився в зв’язку з появою нових законодавчих норм, – підкреслив експерт. – Наприклад, з розпорядженням Нацбанку від 28 числа у зв’язку з відміною видачі коштів.Це повністю застопорило все з однієї простої причини: людина продав своє житло, але не може забрати свої гроші і піти “.

За словами Дмитра Корчева, ріелторам поки не дуже зрозумілий мотив військового податку, зокрема, як їм керуватися.Сумнів викликає пункт, згідно з яким гроші будуть брати за фактом укладення цивільно-правових договорів. “Тобто ще незрозуміло, чи треба учасникам угоди купівлі-продажу платити 1,5%, що досить-таки велика сума”, – додав фахівець.

Дмитро Корчев, голова комісії з питань дотримання статуту та кодексу етики Асоціації фахівців з нерухомості України, сертифікований ріелтор України, експерт ринку нерухомості (рКиїв):

“Житло, яке стало користуватися попитом в Києві – економ-класу. Ціни трохи підросли з однієї простої причини – дешеве розібрали, залишилося те, що подорожче. За два останні місяці ми зафіксували стабільний попит на подібні квартири.Житло, яке знаходиться в недорогому діапазоні, купується “.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно