Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нестандартно пообідати: найбільший ресторан під водою

9745.jpg
 

Мальдіви відомі своїми прекрасними пляжами, цілорічним сонцем і висококласним готельним сервісом. Щорічно тисячі туристів прибувають туди для відпочинку.Однак через зростання конкуренції влади островів вирішили привабити відпочивальників новою розвагою – рестораном під водою. Тепер досвідчені туристи зможуть насолоджуватися обідом, милуючись пропливають повз морськими мешканцями.

Зовсім недавно в районі курорту на Мальдівах Hurawalhi Island Resort встановили найбільший в світі підводний ресторан. У порівнянні з іншими подібними конструкціями, які можуть вмістити в себе до 10 чоловік, цей ресторан буде здатний прийняти у себе не менше 30 гостей.

Ресторан виконаний зі сталевої конструкції з прозорим акриловим куполом. Довжина цієї будови становить 22,5 метрів, а вага – 410 тонн. Його встановлять на бетонні палі на глибині 10 метрів на невеликому кораловому рифі.Розробкою купола займалася архітектурна фірма MJ Murthy, відома своїми інноваційними імерсивні акваріумними конструкціями.

Щоб потрапити в підводний ресторан, відвідувачам потрібно буде спуститися по спеціальній 13-метрової гвинтових сходах.Страви, які будуть подавати в підводному ресторані, приготують на суші, а потім спустять за спеціальним ліфта. Ресторан відкриється в серпні 2016 року.

Джерело: novate.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно