Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Невеликі будівлі дозволять будувати без дозволів

 

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розповів, що досить буде лише повідомити владу.
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) мають намір спростити видачу дозвільної документації, в першу чергу, на невеликі об’єкти.Будівництва споруд з незначним класом наслідків (рівень можливої ​​небезпеки для людей СС1, по-старому I і II категорій складності) вимагають тільки повідомлення будівельниками влади.

Як повідомив UBR.ua віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, зараз головне завдання – налагодити сервіси електронної подачі повідомлень на будівництво.Крім того, необхідно закінчити передачу повноважень щодо виконання функцій будівельного нагляду і контролю на місцеві рівні в рамках децентралізації.

Залишилося ще кілька областей, які не хочуть брати на себе цю відповідальність з видачі та погодження дозвільної документації на будівництво.

Джерело: ubr.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно