Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Невикористані субсидії на оплату компослуг повертатимуть до бюджету

2_49
 

Кабінет міністрів затвердив порядок повернення до держбюджету невикористаних залишків коштів по субсидіях на відшкодування оплати послуг централізованого опалення і по газо-, енергопоставок для індивідуального опалення з урахуванням збереження частини коштів на рахунках домогосподарств.

Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду.

«Мова йде про необхідність забезпечення порядку повернення до бюджету коштів зайво нарахованих субсидій через те, що були завищені державні соціальні нормативи споживання цих послуг», – сказав міністр соціальної політики Андрій Рева на засіданні уряду.

Він зазначив, що дане рішення приймається для виконання раніше прийнятої постанови Кабміну про зменшення державних нормативів споживання послуг ЖКГ.

У той же час, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко зазначив, що частина цих коштів все ж залишать на рахунках домогосподарств для використання на наступний опалювальний сезон.

«Субсидія під час опалювального сезону могла бути перерахована в зв’язку з кількістю проживаючих людей, в зв’язку з багатоповерховістю, з уточненнями.Тому нам дуже важливо, щоб комунальне підприємство разом з управлінням соцзахисту остаточно підписувала акт, щоб у нас не було при поверненні цих коштів непорозумінь з виконавцями», – додав Зубко.

Джерело: economics.unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно