Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Неякісні новобудови псують авторитет всього ринку нерухомості

1667.jpg
 

Проблема недобросовісних забудовників стосується не тільки тих, що не завершують будівництво, не здають в експлуатацію будинки, а й тих, хто будує неякісне житло.
Про це розповів Лев Парцахалдзе, президент Конфедерації будівельників України.

«Є забудовники, які будують якісно, ​​дотримуючись всі норми, а є такі, які обіцяють те ж, але будують в« півцеглини »,« забувають »про ліфти, економлять на всьому, але завдяки хабарам, якихось рішень судів все ж здають свої будинки в експлуатацію.

У підсумку, як би все і нормально: вони будинок здали, нібито виконали зобов’язання перед інвесторами, але люди вселяються в неякісне житло. А від цього страждає репутація всього ринку в цілому і, зокрема, наша, як профільної організації.

Тому ми вирішили, що таких забудовників, яких не можна назвати ненадійними (адже вони добудовують і здають свої об’єкти), ми будемо поміщати в «сірий» список.

Таким чином ми будемо інформувати потенційних покупців, що з цим забудовником не все гладко, а тому потрібно добре подумати і все проаналізувати, перш ніж вкладати гроші в його проекти », – зазначив Лев Парцхаладзе.

Джерело: accbud.ua

Возможно, Вам также будет интересно