Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

8 незвичайних автобусних зупинок

16629.jpg
 

Що можна зробити зі звичайною автобусною зупинкою? Перетворити її в бібліотеку, ультрасучасний хаб або твір мистецтва.
1. Ультрасучасна

Жителі австрійського містечка Крумбах вирішили, що пора трохи його оновити. Разом з архітекторами з семи різних країн (Росія, Норвегія, Бельгія, Іспанія, Чилі, Китай, Японія) вони спроектували сім унікальних автобусних зупинок. Ось одна з них.

2. «Очевидна»

В іспанському місті Балтимор створили саму «очевидну» автобусну зупинку. Це величезна слово BUS. Конструкція зроблена зі сталі і дерева, а самі букви можна використовувати в якості крамничок.

3.Книжкова

У 2014 році в Багджиларе – найпопулярнішому районі Стамбула – з’явилися книжкові автобусні зупинки. Два рази на тиждень в кожній зупинці змінюють книги. Люди можуть почитати книгу, поки чекають транспорт, і взяти її з собою.Повернути книгу можна на будь-який інший зупинці з книжковою полицею. Помічник мера Стамбула зазначає, що люди завжди знаходять відмовки, щоб не читати книги, і перша з них – немає часу. Тепер же у них немає приводу виправдовуватися.

4.Житлова кімната

Одна з автобусних зупинок в Мельбурні (Австралія) виглядає як житлова кімната з 1970-х. У ній встановили диван з подушками, зробили віконце, поклеили ретро-шпалери і навіть посадили домашнє рослина.Дизайнери Джилл і Сьюзі (відомі тільки імена) використовували тільки утилізовані матеріали.

5.Зупинка з кондиціонуванням

Зазвичай у всіх автобусних зупинках США дуже жарко, тому в місті Хайаліа (Флорида) вирішили поекспериментувати і встановити першу зупинку з кондиціонуванням. У ній 4 сидячих місця і 11 стоячих.

6.Радянська

Фотограф Крістофер Гервіг створив цілий проект «Автобусні зупинки СCСР». Ось одна з них.

7. Багатофункціональна

У Сінгапурі архітектори поставили собі за мету – зробити зупинки, в які люди хотіли б приходити.Тут є зупинки з книгами, парковками для велосипедів, зупинки, оформлені місцевим художником і навіть з невеликим садом на даху. Тут можна не тільки почитати друковані книги.Відскануте QR-код і завантажуйте електронні книги з Національної бібліотеки, заряджайте смартфони, сплануйте найзручніший маршрут, дізнайтеся погоду, новини. Все що завгодно!

8.Зупинки в формі фруктів

У японському містечку Конагаі зробили 16 автобусних зупинок в формі фруктів (кавун, полуниця, томат, апельсин і ін.), Щоб довести, що автобусні зупинки не обов’язково повинні бути нудними.

Джерело: vokrugsveta.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно