Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Німеччина готова профінансувати модернізацію українських будинків

images (3)
 

Створення Фонду енергоефективності дозволить привести вітчизняне законодавство у відповідність з нормами ЄС. Йдеться про стандартізацііенергоеффектівності будівель і комерційний облік послуг.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

“Людина, утеплюючи своє житло, повинен розуміти, що може досягти не 10-15% економії, а 40-50%. Є приклади, коли економія перевищує 70%. Саме завдяки Фонду в майбутньому українці зможуть компенсувати частину витрат після того, як клас вдома буде переведений в більш високий клас енергоефективності. Наше завдання – поступово перевести житловий фонд України до найвищого класу, як в Польщі або Чехії. Створенням Фонду ми досягаємо двох цілей: надаємо технічне рішення людям по впровадженню енергоефективних заходів та надаємо фінансову підтримку кожної сім’ї”, – зазначив керівник Мінрегіонбуду Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що вкрай важливо і те, що модель Фонду дозволяє залучити і європейські кошти, а не тільки ресурс держбюджету.

“Наприклад, Німеччина вже готова виділити фінансовий ресурс на ці цілі. Європейський Союз теж нас підтримує”, – підкреслив Зубко.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно