Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Німеччина виділить 6 млрд. Євро на будівництво нового житла

 

1,5 млн. Квартир будуть побудовані в найближчі чотири роки.
Німеччина намагається протистояти зростанню орендної плати і цін на нерухомість, інвестуючи більше € 6 млрд. (Близько $ 7 млрд.) В будівництво нового житла, повідомляє Bloomberg. У найближчі чотири роки в рамках інвестиційної програми планується побудувати 1,5 млн. Квартир і будинків.

Щорічна потреба первинного ринку нерухомості Німеччини в новій пропозиції становить близько 400 тис. Одиниць житла. Як заявила канцлер Ангела Меркель, федеральний план передбачає, зокрема, надання федерального фінансування в розмірі € 2 млрд.на будівництво соціального житла, а також податкові пільги для отримання доступного житла людьми із середнім доходом. Уряд також надасть кошти, щоб допомогти малозабезпеченим сім’ям дозволити собі власне житло.

Експерти International Investment відзначають, що обсяги будівельних робіт в Німеччині мають ще більш високий потенціал зростання, стримуваний браком професійної робочої сили та деякими іншими факторами, які призводять до зростання цін.Покупців ці фактори не радують, а ось інвесторам додають оптимізму.

Зростання вартості житла загрожує соціальним розшаруванням німецького суспільства. За даними компанії Bulwiengesa AG, в Берліні середня орендна плата за житло зросла майже на 60% з 2009 року.Житлове будівництво не відповідає ринковим потребам, особливо на тлі багатотисячного щорічного зростання населення німецької столиці.

Джерело: internationalinvestment.biz

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно