Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Німецька держкомпанія виділить 5,85 млн. євро на українські міста

11764.jpg
 

Німецька держкомпанія виділить 5,85 мільйонів євро на розробку концепції розвитку українських міст. Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко і представник Німецького товариства з міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit, GIZ) Сабіна Мюллер підписали угоду про реалізацію проекту «Інтегрований розвиток міст України» на суму 5,85 млн. євро.

«Нам дуже важливо, щоб той кращий досвід, який є серед міст – учасників Лейпцігській хартії, був впроваджений в Україні в тих містах, які обрані за проектом – це Вінниця, Житомир, Чернівці та Полтава», – сказав Зубко.

Проект розрахований на 3 роки, протягом яких для зазначених міст будуть розроблені концепції інтегрованого розвитку. Фінансування у розмірі 5,85 млн. євро виділять Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини і Державний секретаріат з економічних питань Швейцарської конфедерації. Крім того, міста-учасники в рамках даного проекту виділять близько 200 тис. євро в натуральній формі, зокрема, безкоштовно надавши офісні приміщення.

Зубко зазначив, що реалізація даного проекту дозволить, використовуючи існуючу інфраструктуру, запровадити нові технології з логістики, створення нових робочих місць, якісного медичного обслуговування і створення зон відпочинку.

Джерело: economics.unian.net

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно