Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Німецький банк дасть Україні гроші на реалізацію семи інфраструктурних проектів

6421.jpg
 

Про це поінформував міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За словами чиновника, відібрані і затверджені кілька проектів: “Реконструкція водовідведення від водопровідної насосної станції 2-го підйому Букинского водозабору в г. Харкові “;” Переклад теплопостачання будівель 275 установ бюджетної сфери на гранульоване паливо і теплові насоси в м.Запоріжжі “;” Реконструкція та модернізація систем водопостачання та водовідведення м Дніпропетровськ “і т.д.

Також віце-прем’єр-міністр повідомив, що вже визначено основні проектні напрями використання частини цього кредиту – енергетика (150 млн. Євро), поставки товарів (60 млн. Євро) і комунальна інфраструктура (90 млн. Євро).

«Сьогодні німецька сторона визначила, які з відібраних нами проектів можуть бути профінансовані в рамках напрямку” Інфраструктура “, – сказав Геннадій Зубко.

Варто відзначити, що Німецький державний банк KfW планують виділити Україні 500 млн.євро на преференційних умовах як для підтримки державного бюджету, так і для модернізації інфраструктури у сфері енергетики, транспорту та ЖКГ, теплопостачання, енергоефективності, водопостачання, водовідведення і т.д.

Джерело: budport.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно