Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Німецький інвестор має намір побудувати великий парк розваг під Києвом

6701.jpg
 

Інвестор з Німеччини хоче побудувати великий парк розваг. Про це повідомив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Ігор Самойлов.

“У них є серйозні вимоги по землі: щоб не порушувати екологію, не перешкодити міграції птахів … Ми зараз шукаємо для них таке місце.Їм потрібно 600 га землі “, – розповів чиновник після круглого столу” Ресурси регіонів України на online-карті: реалізовані проекти та перспективи впровадження “.

При цьому він поскаржився, що вільної землі такої площі зараз дуже важко знайти.”До того ж у нас немає відкритого доступу до бази даних по землі і ми отримуємо її за допомогою офіційних листів”, – додав Самойлов.

У цьому плані зручний для облдержадміністрації варіант, щоб громади створювали комунальні підприємства та переводили на них землю.”Тоді б земельні ділянки залишалися б у власності громади, а бізнес міг би орендувати їх”, – пояснив глава економічного департаменту.

Також Самойлов повідомив про існування в Іваньківський районі проекту “Сталкер-парку”.У цьому плані нереалізованої залишається і Чорнобильська зона, яка цікава багатьом іноземним туристам. “Але цьому заважає складний бюрократичний доступ в Чорнобильську зону.Згідно з чинним постановою, чиновники мають 10 днів для того, щоб розглядати документи на пропуск в зону. Тобто немає такого, щоб людина захотіла, сів в автобус, поїхав туди і щоб за півтори години їзди йому оформили документи “, – сказав Самойлов.

У плані зеленого та екотуризму в Київській області він зазначив місця під Переяславом-Хмельницьким. “В одному з таких поселень ми нещодавно приймали китайську групу, яка була в захваті.Вони не розуміли, що може бути так красиво, цікаво і смачно “, – розповів чиновник.

Джерело: delo.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно