Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Німці і українці найчастіше купують нерухомість у Польщі

23
 

За 2015 рік іноземці купили 3,7 тисячі будинків у великих містах Польщі. При цьому більшість цих квартир і будинків придбали покупці з України та Німеччини.

Про це пише Gazeta Wyborcza з посиланням на дані Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі, якому польські нотаріуси зобов’язані повідомляти про іноземних покупців при оформленні документів. У цілому, кількість проданих польських квартир громадянам інших країн за минулий рік зросла на 17 %.

Українці ж придбали 627 квартир загальною площею 35,4 тисячі квадратних метрів. Видання зазначає, що з кожним роком все більше громадян України виявляють інтерес до польської нерухомості. В 2004 році українці купили 3,4 тисячі метрів квадратних житлової площі.

Таким чином, за останні 10 років цей показник зріс у десять разів. При цьому видання відзначає, що дані про реєстрацію свідчать, що українці в середньому купують житло площею 58 квадратних метрів. Це свідчить про те, що покупці – не українські бізнесмени та олігархи, які розглядають нерухомість Польщі в якості безпечної інвестиції. Крім того, більшість проданих квартир доводиться на Варшаву, Краків і Вроцлав – міста, де легше знайти роботу.

Однак найбільше проданої нерухомості в Польщі припадає на громадян Німеччини. За 2015 рік вони купили понад 36 тисяч квадратних метрів площі.

Раніше польські ЗМІ писали, що українці стали частіше шукати роботу в Польщі і розглядати її в якості країни, куди можна переїхати жити назавжди.

Джерело: zn.ua

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно