Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Німці перетворять занедбані садки і лікарні в житло для переселенців з Донбасу

3636.jpg
 

У Дніпропетровській і Запорізькій областях для переселенців відремонтують занедбані садки і лікарні на гроші німецького банку.

У рамках державного проекту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” на Дніпропетровщині планують провести капітальний ремонт для 56-ти об’єктів, а в Запорізькій області – для 73-х.

Як розповіли “Сегодня” в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Запорізької ОДА, разом з іноземними партнерами вони об’їздили область і показали, які покинуті будівлі можна відновити в короткі терміни. “Для деяких об’єктів ми запропонували змінити цільове призначення, – розповів “Сегодня” заступник начальника управління зовнішньоекономічної діяльності ОДА Артур Бойко. – Наприклад, у лікарнях приміщення розділені на кімнати, і можна обладнати там невеликі квартири.Ці об’єкти зараз покинуті, і у нас з’явився шанс деякі з них відремонтувати”. В управліннях соцзахисту визначать, хто буде проживати в таких будинках.

Такими що потребують ремонту визнали занедбані гуртожитки, дитячі садки, лікарні та інтернати. “Наприклад, після реконструкція будівлі колишньої Ботієвської лікарні в Приморському районі там можуть проживати до 80 переселенців, – говорить Бойко.- За кошторисом для цього потрібно 7 млн ​​грн. Ці кошти підуть на заміну даху, віконних блоків, електромережі та каналізації”. Всього для реконструкції об’єктів у Запорізькому регіоні потрібно більше 6 млн євро.

На Дніпропетровщині капітально відремонтують об’єкти в Нікополі, Павлограді, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Межівському, Петропавлівському, Васильківському, Нікопольському, Покровському та Широківському районах. На це планують витратити до 6 млн євро.

“Зараз проводиться реконструкція гуртожитку Дніпропетровського центру профтехосвіти, гуртожиток Обласного шкірно-венерологічного диспансеру, Дніпродзержинського індустріального коледжу, – сказали в прес-службі ОДА.- Уже в жовтні туди зможуть заселитися до двох тисяч переселенців. У першу чергу житло отримають жінки з дітьми і похилі люди”.

Планується, що німецький інвестор прийме рішення до кінця літа. У Дніпропетровській області готові дофінансувати частина проектів за рахунок облбюджету.

Джерело: segodnya.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно