Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

НКРЕКП пояснила зростання тарифів на електроенергію

179967
 

Рішення про підвищення вартості електроенергії для промислових споживачів, яке було затверджено 24 червня на засіданні Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), було обумовлено відхиленнями від планів Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо вироблення електроенергії атомними станціями України.

Про це під час енергетичного форуму в Києві заявив в коментарі кореспонденту Укрінформу керівник НКРЕКП Дмитро Вовк.

“Підвищення пов’язане з тим, що істотно змінилася структура виробництва електроенергії в порівнянні з початковим планом міністерства щодо вироблення АЕС на 10%. Все це довелося заміщати іншими джерелами. Через це зросла ціна для промислового споживача”, – сказав Вовк.

У той же час він заперечує, що підвищення було пов’язано з вимогами великого монополіста в сфері теплоенергетики компанії ДТЕК.

“Це об’єктивна реальність”, – підкреслив керівник НКРЕКП.

Як повідомлялося, минулого тижня національний регулятор затвердив найвище підвищення тарифів на електроенергію за всю історію комісії: промислові споживачі 1-ї категорії отримали + 10% до тарифу на електроенергію, споживачі 2-ї категорії – + 8,2%.

Джерело: ukrinform.ru

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно