Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

НКРЕКУ схвалила інвестпрограми 7 компаній по установці теплолічильників

1410250340
 

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), схвалила інвестиційні програми на 2016 рік для 7 компаній, які планують забезпечити 100% облік теплової енергії за допомогою установки приладів комерційного облікутеплової енергії.

Про це повідомляє прес-служачи відомства. “Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, схвалені інвестиційні програми на 2016 рік для таких компаній: Канівське комунальне підприємство теплових мереж (КПТМ), “Кіровоградтепло”, “Лубнитеплоенерго”, “Києво-Святошинська тепломережа”, “Сєвєродонецька теплоелектроцентраль”, “Дніпрорудненські теплові мережі” і “Токмак теплоенергія”, – говориться в повідомленні НКРЕКУ.

Також повідомляється, що першочерговими заходами, на реалізацію яких будуть спрямовані інвестиції, є 100-відсоткове забезпечення багатоквартирного житлового фонду приладами комерційного обліку теплової енергії.

За даними прес-служби, на сьогодні комісією схвалені подібні інвестиційні програми на 2016 рік для 43 компаній. Цими програмами передбачена встановлення 10 023 теплових лічильників.

Джерело: economics.unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно