Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нотаріусів обмежать у житловому питанні

2154.jpg
 

Як свідчить судова практика, в Україні неодноразово виникають ситуації, коли з причини вчинення виконавчого напису нотаріуса фізична особа позбавляється свого єдиного житла.

Крім того, через недосконале законодавчого регулювання даного питання також відбуваються порушення прав дітей.Часто з формальних причин не виконується вимога про необхідність отримання дозволу органу піклування та опіки на відчуження майна, право власності або користування на яке має дитина.

Для вирішення цих питань в Парламенті зареєстровано два альтернативних законопроекти «Про внесення змін до деяких законів України» (щодо заборони вчинення виконавчого напису нотаріуса про звернення стягнення на житло) (№1519), поданийнародним депутатом Л. Ємцем, та «Про внесення змін до законодавства щодо вчинення виконавчого напису нотаріуса про звернення стягнення на житло» (№1519-1), поданий народним депутатом С. Мельничуком.Документами вводиться заборона нотаріусам на вчинення виконавчого напису при зверненні стягнення на житло.

Джерело: o-k.com.ua

Возможно, Вам также будет интересно