Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нова Пошта впроваджує власні поштомати

6698ab79_31af_48d1_895b_494c0434f1a5_650x410
 

Як повідомила прес-секретар компанії Нова Пошта Тетяна Потапова, перші власні поштомати компанія відкрила в столиці. Вони розташовані в ТРЦ Глобус, 2 лінія (Майдан Незалежності, 1) і ТЦ Печерський (вул. Суворова, 4).

Обидва поштомати працюють цілодобово, тому клієнти компанії можуть отримувати відправлення в будь-який зручний для них час. Зараз можна отримати оплачені відправником посилки, але вже найближчим часом планується забезпечити клієнтам можливість оплачувати посилку самостійно через поштомат. Крім того, до кінця 2016 року в компанії планують реалізувати функцію самостійного завантаження клієнтами посилок в поштомат.

«Формат автоматизованої експрес-доставки набуває популярності в Україні, в тому числі завдяки Новій Пошті. Цілодобовий доступ, відсутність необхідності йти в відділення, можливість вільно планувати свій час – впевнений, що клієнти оцінять ці переваги. Протягом цього року ми плануємо розширити мережу, відкривши близько 200 власних поштоматів в обласних центрах України», – прокоментував директор із розвитку Нова Пошта Максим Рабинович.

Зараз мережа поштоматів Нової Пошти складається з більш ніж 1400 пунктів, що працюють у партнерських мережах Приватбанку і InPost 24/7 по всій Україні.

Партнером Нової Пошти в пілотному проекті щодо встановлення власних поштоматів виступила компанія Реноме-Смарт.

Джерело: rau.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно