Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нова скандальна забудова в Києві: у сквері Небесної сотні може з’явитися гігантський офісний центр.

3333.jpg
 

Активісти кажуть, що знесуть навіть пам’ятник княгині Ользі на Михайлівській площі.

Сквер Небесної сотні в Києві хочуть забудувати. Про це “Сегодня” повідомила засновник “Міста-саду” Євгенія Кулеба.

“Коли ми почали робити сквер, ми хотіли повернути його у власність міста, і ініціативна група і народний депутат Андрій Шевченко подали заяву в прокуратуру.Коли ми подавали заяву, прокурор сказав, що нам будуть повідомляти про суди, і ми зможе відстоювати свої інтереси. Нам сказали, що це буде тривати роками. Ми спокійно робили сквер, садили дерева та кущі, займалися святами для дітей.Пару тижнів тому депутат Київради Рена Назарова запитала мене, як у нас з юридичними питаннями. Я відповіла, що прокуратура нічого не говорила. Вона вирішила сама дізнатися і три дні тому прислала мені судове рішення. Виявляється, був суд. У суді прокуратура програла.Ділянка не залишився у власника. Потім прокуратура подала апеляцію і теж програла. Зараз касація, юристи дізнаються, подробиць не знаю “, – зазначила вона.

За словами Євгенії, є судове рішення, а з активістів ніхто навіть не знав про те, що проходили суди.”Прокуратура без громадськості, без залучення заявників, яких двоє (депутат і голова ініціативної групи) тихенько все це влаштували”, – додала вона.

Євгенія зазначила, що відповідно до проекту забудови повністю змінюється Михайлівська площа, нібито знімуть навіть пам’ятник княгині Ользі через можливу будівництва, щоб туди заїхала техніка. “Там буде гігантський офісний центр”, – сказала активіст.

Як розповіли “Сегодня” в прокуратурі Києва, звинувачення в непрозорості розгляду цього позову необгрунтовані.”Всі судові засідання – відкриті, рішення є в Єдиному реєстрі судових рішень і прокуратура в даному випадку звернулася до суду з позовом про скасування рішення про виділення земельної ділянки. На жаль, суд в даній ситуації став на бік забудовника.Ми ж відстоювали свою позицію в трьох інстанціях “, – зазначили в прокуратурі.

Подальші дії прокуратури в чому залежать від позиції київської влади, оскільки рішення про виділення цієї земельної ділянки було прийнято за попередньої влади.”Можливо, нова влада зможе вирішити питання із забудовником конкретно з цього скверу”, – припустили в прокуратурі.

Джерело: kiev.segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно