Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нове житло в Києві восени може подорожчати на 5-10% – експерт

191
 

Ціни на нове житло в Києві восени можуть вирости на 5-10%, через збільшення собівартості будівництва, повідомила прес-служба девелоперської компанії “Інтергал-Буд” з посиланням на керівника аналітичного відділу Анну Лаєвську.

“Незначне зростання середніх цін можливе як за рахунок підвищення стадії готовності об’єктів, що продаються, так і за рахунок збільшення собівартості будівництва – ростуть ціни на електроенергію, а також практично на всі будівельні матеріали. Це призводить до збільшення витрат”, – цитує Лаєвського прес-служба.

Вона також зазначила, що забудовники частково компенсують зростання цін за рахунок власної націнки, але в умовах посилення конкуренції це не завжди вдається.

“На даний момент обсяг пропозиції на ринку первинної нерухомості істотно перевищує обсяг платоспроможного попиту. Також з’явилася досить велика кількість дрібних компаній, що пропонують квартири за демпінговими цінами. Тому регулярно переглядати прайси в бік підвищення можуть тільки найбільш надійні забудовники, об’єкти яких користуються стабільно високим попитом”, – сказала Лаєвський.

Експерт прогнозує, що в разі девальвації національної валюти зростання цін на нерухомість може бути більш істотним.

“Девальвація більш ніж на 15% призводить до різкого збільшення витрат, оскільки частина комплектуючих і будівельних матеріалів закуповується за кордоном у валюті”, – сказала експерт.

Джерело: economics.unian.net

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно