Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нові платіжки в Києві: як тепер будемо платити за комуналку

5688.jpg
 

Кому в столиці прийдуть нові квитанції і в чому їх відмінність від старих.

Вчора киянам показали, як виглядатимуть нові квитанції на оплату послуг з опалення і постачання гарячої содою. Деякі жителі отримають такі вже днями, інші – до кінця року.До сьогоднішнього дна рахунки на оплату комуналки формувалися і поширювалися Головним інформаційно-обчислювальним центром.Киянам надсилали одну велику квитанцію з блоками для оплати різних послуг: за змістом прибудинкової території, на гарячу і холодну воду, водовідведення, опалення.Але вже в серпні деяким прийде окрема, оновлена ​​платіжка за опалення і гарячу воду від виконавця послуг – “КиївЕнерго”.

“Першими таку платіжку отримають близько 80 тис. Жителів 603 будинків столиці, які обслуговують ОСББ та ЖБК. Це близько 10% нашої абонентської бази.Наприкінці 2015 – початку 2016 рахунки нового формату отримають і інші жителі, будинки яких знаходяться в управлінні ЖЕКів “, – говорить комерційний директор” Київенерго “Євген Бушма.

Заповнивши ABTOМATOМ. У компанії пояснюють, що при розробці нового бланка брали до уваги гоніння киян, тому платити буде зручніше. Принципових відмінностей нової квитанції від колишньої – кілька.По-перше, збільшено кількість рядків для заповнення показань при наявності декількох лічильників (раніше була тільки один рядок).По-друге, ті кияни, які в кінці місяця нададуть “Київенерго” поточні показання своїх лічильників, отримуватимуть вже автоматично заповнені платіжки. Повідомляти показання пропонують через сайт kyivenergo.ua, електронкою gvp@kyivenergo.com.ua та за телефонами контакт-центру 1588 або 202-15-88.

Правда, у людей виникають і сумніви. “Навряд чи моя сусідка-пенсіонерка подужає інтернет, а в кола-центр часто додзвонитися складно”, – міркує киянка Марина Осипенко.Але, як кажуть у компанії, якщо клієнт не повідомить свідчення, він отримає квитанцію зі звичними порожніми віконцями, які потрібно заповнити від руки.

Крім того, розроблена окрема форма рахунки для тих, у кого встановлені багатотарифні лічильники.Це більш дорогі прилади, але вони вміють враховувати навіть температуру подається в квартиру води. “Раніше, коли людина допускав якусь помилку в квитанції, йому складно було зрозуміти, куди бігти – чи то в ЖЕК, чи то в ГІОЦ. Тому вирішення проблеми зазвичай затягувалося.Тепер безпосередньо робитимуть все буде швидше “, – оцінює нововведення глава ЖБК Сергій Памас.

ОПАЛЕННЯ І ПОВІРКА. Блок нової квитанції на оплату опалення практично не відрізняється від попереднього.Він також буде приходити кожен місяць, незважаючи на те, що нарахування за цю послугу проводяться тільки в опалювальний період.

“Використовувати рахунок на опалення людина зможе для погашення боргу або якщо хоче внести аванс на майбутнє.Багато хто так роблять, щоб взимку за тепло платити менше “, – говорять в компанії. Також киянам нагадують про необхідність повірки квартирних лічильників на гарячу воду. Поки це можна зробити безкоштовно і безболісно, ​​тобто без демонтажу і якихось поїздок.Достатньо залишити заявку, і майстер прийде додому.

Джерело: kiev.segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно