Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Новий будинок в центрі Будапешта побудує українська компанія

10312.jpg
 

Українська компанія GEOS приступила до будівництва житлового комплексу ERKEL Residences, який розташований в одному з центральних районів Будапешта. Завершити роботу і здати будинок планують до 2 кварталу 2018 року, повідомляє прес-служба компанії.

Новий будинок в районі Ференцвароша розташований в оточенні культурних, історичних, архітектурних і туристичних визначних пам’яток, якими славиться столиця Угорщини, розповідають в компанії. Недалеко від будівлі – станція метро, ​​набережна Дунаю, ринок і шопінг центри.

У компанії GEOS повідомляють, що ERKEL Residences – це сучасний і якісний будинок з гарним внутрішнім двором, шикарними терасами, підземним паркінгом і масою зручностей, призначених для вимогливого сучасного жителя.

“За поширеними в Європі стандартами, всі квартири здаються з обробкою, вбудованими меблями і побутовою технікою. Фасад будинку буде виконано з травертину – міцного і легкого матеріалу”, – повідомляють в прес-службі компанії GEOS.

Нагадаємо, компанія GEOS вже вийшла на ринок США і будівництво житла в новому районі Чикаго. Країни Європи також є пріоритетними для українських будівельних компаній.

Джерело: https%3a%2f%2frealt.rbc.ua%2f

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно