Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Новий МакДональдз почав роботу в ТРЦ Lavina Mall в Києві

17457.jpg
 

11 серпня в Києві відкрито ресторан МакДональдз®, який став 81-м в Україні. Заради зручності відвідувачів у закладі встановлені термінали самообслуговування для самостійного оформлення замовлення.
Новий заклад буде працювати на першому поверсі ТРЦ Lavina Mall в зоні фудкорту за адресою: вул. Берковецька, 6. Щодня з 10:00 до 22:00 команда ресторану з 70 працівників планує обслуговувати близько 1300 гостей.

Особливістю нового МакДональдз стало оснащення трьох терміналів самообслуговування, завдяки яким відвідувачі мають можливість не поспішаючи ознайомитися з меню в електронному форматі, самостійно оформити своє замовлення і оплатити його банківською карткою або готівкоюна касі.

«Ми продовжуємо розширювати мережу закладів в Україні і робити їх ще більш зручними для відвідувачів з точки зору як дизайну, так і технологічного оснащення. Це вже четвертий МакДональд®, в якому встановлені термінали самообслуговування.Адже споживачам стає все більш комфортно оплачувати товари або послуги за допомогою електронних пристроїв, а також робити вибір, маючи перед очима все меню », – зазначив генеральний директор компанії МакДональдз в Україні Гжегож Хмелярскій.

Сьогодні термінали самообслуговування працюють в закладах МакДональдз® в місті Києві за адресою: вул. Є. Сверстюка, 1, просп. Бажана, 8, вул. Ползунова, 6.

У 2017 році компанія МакДональдз має намір відкрити чотири нових закладу в Україні та продовжити реконструкцію існуючих ресторанів.

Джерело: retailers.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно