Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Новий порядок надання субсидій хочуть спростити

4479.jpg
 

В уряді обіцяють, що механізм надання субсидій населенню стане ще простіше. Глава Кабміну планує приступити до процесу спрощення вже на цьому тижні.

Незабаром українці зможуть отримати субсидії за спрощеною схемою. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в інтерв’ю одному з українських телеканалів.

Глава уряду планує приступити до процесу спрощення вже на цьому тижні.

«Те, що люди не сприймають підвищення тарифів, – це об’єктивно. Я це розумію. Ну який чоловік хоче платити більше? Ну де його знайти? Якщо йому платять більше, то це так. Ми ще спростимо процедуру надання субсидій.Я думаю, що наступного тижня я прийму ще одне рішення. Воно ще більше спростить процедуру. Ось давати всім – потім розберемося », – сказав Арсеній Яценюк.

Відзначимо, в Міністерстві соціальної політики пропонують внести зміни в механізм надання субсидій на оплату «комуналки».Корективи можуть внести до порядку заповнення документів, які покликані уточнити поняття «достовірність поданих громадянами даних».

Також, в Мінсоцполітики пропонують дозволити не вказувати розмір доходу, а тільки організацію, від якої його отримують.

Крім цього, українцям дозволять вказувати свої доходи не за попередній календарний рік, а за останні три місяці. Державні одноразові виплати вважатися при цьому не будуть.

Директор департаменту державної соціальної допомоги ведомстваВіталій Музиченко заявив, що розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг буде зростати паралельно з підвищенням тарифів.

«На сьогоднішній день ми чекаємо, що середній розмір субсидії буде постійно зростати у зв’язку з тим, що тарифи також підвищуються», – сказав чиновник.

Крім цього, за його словами, кількість звернень за субсидіями, у порівнянні з періодом січня-квітня значно зросла.Це пов’язано, як зазначив пан Музиченко, з удосконаленням механізму отримання державної компенсації на оплату «комуналки» і, звичайно ж, з підвищенням тарифів на ЖКП.

Джерело: jkg-portal.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно