Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Новий тренд. У Києві виріс попит на двокімнатні квартири

 

Різниця в ціні між одиницями і двушки – $ 5000-7000.
На ринку нерухомості нова тенденція. З січня по червень кількість запитів на продаж двокімнатних квартир зросла на 14%, тоді як на однокімнатні – практично не змінилося в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це LIGA.net розповів віце-президент професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал. Різниця в ціні між одиницею і двушкой невелика. Щоб мотивувати покупців, забудовники оформляють на неї розстрочку.

додаткові метри

Інтерес до двушки виріс, підтверджують інші учасники ринку нерухомості. З початку року попит на двокімнатні квартири в Києві збільшився майже вдвічі, розповідає заступник директора з комерційних питань компанії ІБК Обрій Олеся Перчак.У нових об’єктах, реалізація яких почалася в 2018 р, кількість двокімнатних квартир зросла в середньому на 15%, в порівнянні з проектами, які реалізовувалися в 2017 р, додає Перчак.

Цю тенденцію зафіксували і в ХК Київміськбуд.«В останній місяць збільшився попит на двокімнатні квартири. Особливо це було помітно по нашим новим об’єктам – ЖК на Просвітництва і ЖК в провулку Коломиевский. Виріс попит на двокімнатні квартири і в другому будинку ЖК на Каховській », – повідомили в прес-службі КГС.

На травень припав пік продажів двійок у Укрбуду. Двокімнатні квартири зайняли 40,6% в структур продажів, розповідає прес-секретар Укрбуд Гліб Шемовнев.

«Купівельний інтерес виріс більше ніж на 10% в порівнянні з квітнем.Пояснюється це в основному поточної маркетинговою стратегією: весь травень у восьми житлових комплексах Укрбуду в Києві діяли спеціальні акційні ціни на двокімнатні квартири », – каже Шемовнев.

Все більше людей розуміють, що однокімнатна квартира для них – не варіант, додає Перчак. Жити в одиничці сім’єю досить складно, щоб забезпечити необхідні функціональні зони для кожного члена сім’ї.

Бракує метрів і більш заможним клієнтам.«Кожен третій покупець видових квартир хоче їх з’єднати в одну, щоб отримати житло площею 150-200 кв м. Покупці скаржаться на брак житла великої площі», – говорить директор з маркетингу та продажу ЖК RiverStone Ангеліна Деревльова.

Не велика різниця

Після кризи 2014 року популярністю користувалися смарт-квартири площею до 30 кв м, які продавалися за невисокою ціною. Незважаючи на новий тренд, більшість компаній все ще роблять упор на малогабаритне житло, додає Топал.Це означає, що вибір двокімнатних квартир відносно невеликий. «Наприклад, в Сумах в новобудовах таких квартир майже не залишилося», – говорить він.

«Попит на однокімнатні квартири все ще великий, особливо в сегменті економ класу, де сума покупки становить $ 20 000-25 000», – каже Перчак.

Головна причина популярності двійок, на думку Топала, в невеликій ціновій різниці між 1-кімнатної і 2-кімнатної квартирою. «Покупець може придбати одиничку площею 45 кв м, а може купити двушку площею 55-58 кв м на $ 5000-7000 дорожче.Забудовники пропонують розстрочку на різницю, якщо у покупців не вистачає грошей », – говорить експерт.

За словами Перчак, однокімнатні квартири в структурі продажів в Києві займають 50%, на двушки доводиться 35-40%, решта розподіляються між трикімнатними і багатокімнатними квартирами.На 2 і 3-кімнатні квартири припадає приблизно по 20% продажів, відзначає начальник відділу продажів Svitlo Park Олександр Панфілов.

З початку 2018 року частка продажів двокімнатних квартир в корпорації Укрбуд в Києві становить 32,4% від загального числа угод, говорить Шемовнев.Для порівняння – на однокімнатні квартири доводиться 56,3%, вони як і раніше користуються найбільшою популярністю у інвесторів.

Джерело: biz.liga.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно